Freestyle Media s.r.o.

ProChlapy.cz – To chceš! To čteš!

Pánský online magazín pro každého moderního muže – to je jeden z nejčtenějších blogů v Česku. Pravidelné články a aktivity na různá témata ale s tím jedním společným rysem.

O magazínu

Parta profesionálních novinářů a především nadšenců, kteří se rozhodli udělat konečně pořádný on-linový life-stylový magazín pro muže a změnit všeobecný názor veřejnosti, že chlapi nečtou. Jsme tu pro ty, kteří se chtějí dozvědět něco víc než v jiných médiích a zároveň se dobře pobavit. Naším cílem je již od října 2014, co fungujeme na trhu, přinášet nové a neotřelé informace zábavnou a inspirativní formou a dokázat, že pánský magazín nemusí své čtenáře lákat pouze na fotky krásných žen a bulvární titulky. Že jdeme správnou cestou, potvrzuje naše návštěvnost, která portál Prochlapy.cz od začátku drží na nejvyšší příčce mezi on-linovými magazíny pro pány. Děkujeme za váš zájem!

Co nabízíme za spolupráci

BANNEROVÁ KAMPAŇ

Máte zájem o bannerovou inzerci na našem webu? Pečlivě optimalizované reklamní plochy zaručí, že budete na webu ProChlapy.cz rozhodně vidět!

PR ČLÁNEK

Chcete mít na našem webu reklamní článek? Není problém! Můžete nám zaslat již vytvořený, nebo pouze předat klíčové informace a my Vám ho vytvoříme sami. Navíc, každý článek má u nás záruku, že bude k dispozici po celou dobu fungování tohoto webu.

ZÍSKÁNÍ ODKAZU

Zaujal vás nějaký článek, který je na našem webu a je relevantní vašim produktům? Proč nespojit příjemné s užitečným? Stačí nám říct, jaký článek chcete využít a odkaz, kam chcete zákazníky odkázat pomocí klíčových slov a máme vyřešeno!

pánský magazín