Freestyle Media s.r.o.

SEO Analýza

Chcete být ve vyhledávačích na předních pozicích? Provedeme kompletní SEO analýzu vašeho webu, najdeme příležitosti ke zlepšení a provedeme jejich realizaci.

Public Relations

Nevíte si rady s firemní kulturou či jak komunikovat se zákazníky? Poradíme vám! Společně na základě vašich parametrů nastavíme vhodnou strategii a komunikační nástroje tak, aby byly co nejefektivnější.

Copywriting

Psaní textů k produktům či službám vyřešíme za vás. Chápeme principy stylistiky a máme cit pro použití adekvátní textové komunikace k vašim zákazníkům. Víme, jaký styl zaručeně zabere!

Zvýšení návštěvnosti

Chcete rozšířit vaší uživatelskou základnu o další nově příchozí? Není problém! Efektivní propagace a nastavení sponzoringu je jak vítr do plachet pro připlutí nové klientely a my přesně víme, jak toho docílit. 

Sociální sítě

Svěřte správu vašeho sociálního profilu do našich rukou. Spravujeme již desítky různých profilů čítající dohromady až 2 miliony aktivně sledujících uživatelů!

Webové stránky

Jste malá firma, která chce realizovat firemní webové stránky? Vytvoříme pro vás moderní webovou prezentaci na míru na nejpoužívanějším redakčním systému WordPress a to včetně možnosti pravidelné správy.

Výhodné cenové balíčky služeb

Na základě několika předešlých zakázek jsme si pro vás připravili nejčastější typy spolupráce s námi za akční ceny v rámci daných balíčků! Vyberte si, který je pro vás ten pravý a zbytek už nechte na nás. Nenašli jste vhodnou kombinaci pro vás? Napište nám a vytvoříme vám jej na míru!

Základní

Rozšířená

Kompletní