Freestyle Media s.r.o.

Píšeme, co chtějí vaši zákazníci číst!

Říká se, že oči jsou nejdůležitějším vjemovým smyslem člověka. Právě text a popis produktů či služeb  je jeden ze základních prvků, které rozhodují o jejich koupi. Pokud chcete kvalitní copywriting (ať už obsahový, či webový), jste na správné adrese!

Pokud ještě nemáte o copywritingu tušení, doporučujeme nahlédnout do sekce Blog, kde naleznete odborné články o jednotlivých prvcích digitálního marketingu, včetně psaní textů.

Sepsání článku

Chcete propagovat svůj produkt či službu informativním a poučným způsobem? PR články jsou tomu jako stvořené! Náš tým zkušených editorů na základě pár informací vyhotoví atraktivní článek se všemi potřebnými obsahovými i technickými náležitostmi tak, aby měl pro vás co možná největší přinos. Článek můžete u nás navíc rovnou i publikovat!

Webový copywriting

Máte webové stránky a chcete si být jistý, že textový obsah opravdu funguje? Poradíme vám! Chápeme prvky UX designu stejně tak jako obsahové stylistiky a práci s klíčovými slovy pro vyhledavače.

Copywriting strategie

Navrhneme vám konkrétní komunikační strategii na webových stránkách a sociálních sítích, aby jste dosahovali maximálních výsledků u vaší cílové skupiny.

Copywriting - ceník

  • Sepsání článku
    200,-
  • Webový copywriting
    od 990,-
  • Copywritingová strategie
    -